ogłoszenia: 2008
GALERIA
   
2008-11-20

Wyniki konkursu na projekt logotypu kampanii "Wybieram zdrowie"

mala fotka

PROTOKÓŁ KOMISJI Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU
NA PROJEKT LOGOTYPU
KAMPANII „WYBIERAM ZDROWIE!”




W dniu 28 października 2008 r. komisja konkursowa w składzie:
•    Sołtysik Violetta – przewodniczący
•    Szambelan Patrycja – sekretarz
•    Kassner Ewa – przedstawiciel kuratorium – członek
•    Kosiorowska Małgorzata – członek
•    Gierszewska Anna - członek
•    Ewa Przysiężna – członek
dokonało oceny prac w konkursie na projekt logotypu kampanii „WYBIERAM ZDROWIE!” ogłoszonego w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej: „Wybieram zdrowie!” współfinansowanego z budżetu UE w ramach projektu Środki Przejściowe 2005.

Na konkurs wpłynęło 154 prac ze szkół i jednostek oświatowych z terenu całej Polski. Oceny dokonano w oparciu o następujące kryteria:
•    zgodność treści pracy z tematem konkursu,
•    oryginalność pracy,
•    estetyka wykonania pracy.

Nagrodzono następujących uczestników konkursu:
1.    Karolina Winczuk 75/Logo/2008 (nagroda główna)
2.    Justyna Kuc 6/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)
3.    Katarzyna Harbaczonek 52/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)
4.    Emilia Ziemińska 71/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)
5.    Justyna Jakimowicz 97/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)
6.    Bartosz Wojnarowski 124/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)
7.    Aleksandra Niemczak 125/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)
8.    Martyna Zając 131/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)
9.    Agata Czacharska 134/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)
10.    Kinga Cieślak 139/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)
11.     Piotr Paweł Koziak 153/Logo/2008 (nagroda pocieszenia)

Nagrodą główną w konkursie jest laptop HP550 P530 PL, nagrodami pocieszenia jest 10 pendriv’ów.

Rejestr prac, które wpłynęły na konkurs na projekt logotypu kampanii informacyjno-promocyjnej „Wybieram zdrowie!”

L.p

Nazwisko, imię ucznia

adres szkoły

opiekun
1/Logo/2008

Tomasz Jonasz Strojek

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy                       ul. Warszawska 96                      Kielce

Ewa Stradowska
2/Logo/2008

Gil Łukasz

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy                       ul. Warszawska 96                      Kielce

Ewa Stradowska

3/Logo/2008

Peczwuk Szymon

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy                       ul. Warszawska 96                      Kielce

Ewa Stradowska

4/Logo/2008

Widłak Anna

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy                       ul. Warszawska 96                      Kielce

Ewa Stradowska

5/Logo/2008

Jodła Marzena

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy                       ul. Warszawska 96                      Kielce

Ewa Stradowska

6/Logo/2008

Kuc Justyna

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy                       ul. Warszawska 96                      Kielce

Ewa Stradowska

7/Logo/2008

Baczyński Jakub

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

8/Logo/2008

Owczarczak Mateusz

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

9/Logo/2008

Pawłowski Kondrad

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

10/Logo/2008

Augustyniak Ewa

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

11/Logo/2008

Noga Alicja

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

12/Logo/2008

Łanczkowska Patrycja

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

13/Logo/2008

Augustyniak Alina

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

14/Logo/2008

Rusek Paula

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

15/Logo/2008

Marcinkowski Marek

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

16/Logo/2008

Szczotka Sebastian

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

17/Logo/2008

Pietrzak Inez

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

18/Logo/2008

Mikołajska Zuznna

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

19/Logo/2008

Grzesiak Tomasz

Zespół Szkół Gimnazjum przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci i Młodzieży                              ul. Zamkowa 2                       64 - 113 Osieczna

Hanna Jęsiek

20/Logo/2008

Pawlak Sylwia

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim ul. Zamkowa 1 63 - 720 Koźmin Wielkopolski

Paulina Ignasiak-Szymczak

21/Logo/2008

Cegłowska Anna

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki

ul. Topolowa 2

62 - 050 Mosina

Małgorzata Kołodziej

22/Logo/2008

Janicka Joanna

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki

ul. Topolowa 2

62 - 050 Mosina

Małgorzata Kołodziej

23/Logo/2008

Gramza Natalia

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki

ul. Topolowa 2

62 - 050 Mosina

Małgorzata Kołodziej

24/Logo/2008

Walkawiak Amanda

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki

ul. Topolowa 2

62 - 050 Mosina

Małgorzata Kołodziej

25/Logo/2008

Paluszkiewicz Wojciech

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki

ul. Topolowa 2

62 - 050 Mosina

Małgorzata Kołodziej

26/Logo/2008

Gładek Ewelina

Gimnazjum im. K.K.Baczyńskiego

ul. Leśna 2a

07-416 Nowa Wieś

Lucyna Bartkowicz

27/Logo/2008

Kochańska Izabela

Gimnazjum im. K.K.Baczyńskiego

ul. Leśna 2a

07-416 Nowa Wieś

Lucyna Bartkowicz

28/Logo/2008

Boruch Anna

Publiczne Gimnazjum im. Książąt Pomorza Zachodniego w Trzebiatowie

ul. Wodna 2

72 - 320 Trzebiatów

Brygida Urbańska

29/Logo/2008

Grendysz Monika

Publiczne Gimnazjum im. Książąt Pomorza Zachodniego w Trzebiatowie

ul. Wodna 2

72 - 320 Trzebiatów

Bożena Kargul

30/Logo/2008

Gołębiewska Barbara

Gimnazjum w Miedznie ul. Kościelna 15b

07 - 106 Miedzna

Ewa Nędza
31/Logo/2008

Baran Anna

Publiczne Gimnazjum

ul. M. Konopnickiej 19

26 - 920 Gniewoszów

M. Markiewicz

32/Logo/2008

Pokorska Justyna

Publiczne Gimnazjum

ul. M. Konopnickiej 19 26 - 920 Gniewoszów

M. Markiewicz

33/Logo/2008

Pokorska Justyna

Publiczne Gimnazjum

ul. M. Konopnickiej 19 26 - 920 Gniewoszów

M. Markiewicz

34/Logo/2008

Banaś Anna

Publiczne Gimnazjum

ul. M. Konopnickiej 19 26 - 920 Gniewoszów

M. Markiewicz
35/Logo/2008

Bartosiewicz Kinga

Publiczne Gimnazjum

ul. M. Konopnickiej 19 26 - 920 Gniewoszów

M. Markiewicz

36/Logo/2008

Bartosiewicz Kinga

Publiczne Gimnazjum

ul. M. Konopnickiej 19 26 - 920 Gniewoszów

M. Markiewicz

37/Logo/2008

Kondraczuk Aleksandra

Zespół Szkół Zawodowych im. Mjra H. Sucharskiego w Złotoryi ul. Wojska Polskiego 50 59 - 500 Złotoryja

Renata Rajczakowska

38/Logo/2008

Kozubska Agnieszka

Zespół Szkół Zawodowych im. Mjra H. Sucharskiego w Złotoryi ul. Wojska Polskiego 50 59 - 500 Złotoryja

Renata Rajczakowska

39/Logo/2008

Kozubska Agnieszka

Zespół Szkół Zawodowych im. Mjra H. Sucharskiego w Złotoryi ul. Wojska Polskiego 50 59 - 500 Złotoryja

Renata Rajczakowska

40/Logo/2008

Dobrowolska Aleksandra

Zespół Szkół Zawodowych im. Mjra H. Sucharskiego w Złotoryi ul. Wojska Polskiego 50 59 - 500 Złotoryja

Renata Rajczakowska

41/Logo/2008

Gamrat Sylwia

Gimnazjum w Jangrocie im. Króla Jana III Sobieskiego Jangrot 83 32 - 353 Trzyciąż

Lucyna Grzywa

42/Logo/2008

Dybich Sylwia

Gimnazjum w Jangrocie im. Króla Jana III Sobieskiego Jangrot 83 32 - 353 Trzyciąż

Lucyna Grzywa

43/Logo/2008

Dybich Sylwia

Gimnazjum w Jangrocie im. Króla Jana III Sobieskiego Jangrot 83 32 - 353 Trzyciąż

Lucyna Grzywa

44/Logo/2008

Hołówka Grzegorz

Zespół Szkół Zawodowych im. Mjra H. Sucharskiego w Złotoryi ul. Wojska Polskiego 50 59 - 500 Złotoryja

Renata Rajczakowska

45/Logo/2008

Łukasiewicz Wiktoria

Gimnazjum nr 1 w Strzelinie

ul. Jana Pawła II 25

57 - 100 Strzelin

Bożena Krzesaj

46/Logo/2008

Zasada Agata

Gimnazjum nr 1 w Strzelinie

ul. Jana Pawła II 25

57 - 100 Strzelin

Bożena Krzesaj

47/Logo/2008

Pietrzyk Paweł

VI Liceum Ogólnokształcące

ul. Pstrowskiego 5

10 - 049 Olsztyn

Ilona Wieliczko-Daliga

48/Logo/2008

Mozer Krystian

Szkoła Podstawowa nr 2 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. J. Twardowskiego

58 - 240 Piława Górna ul. Szkolna 6

 
49/Logo/2008

Myszogląd Robert

Szkoła Podstawowa nr 2 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. J. Twardowskiego

58 - 240 Piława Górna

ul. Szkolna 6

 
50/Logo/2008

Barwińska Wioletta

Gimnazjum Publiczne w Krasocinie

ul. Floriańska 1

29 - 105 Krasocin

Małgorzata Łata

51/Logo/2008

Samek Daria

Gimnazjum Publiczne w Krasocinie

ul. Floriańska 1

29 - 105 Krasocin

Małgorzata Łata

52/Logo/2008

Harbaczonek Katarzyna

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

Bogumiła Wojtasik

53/Logo/2008

Jezierski Darek

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

Anna Kwiatkowska

54/Logo/2008

Jarzębińska Emilia

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

Anna Kwiatkowska

55/Logo/2008

Kuczmarska Amanda

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

Anna Kwiatkowska

56/Logo/2008

Jarzębińska Justyna

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

Anna Kwiatkowska

57/Logo/2008

Maksymiuk Łukasz

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

 
58/Logo/2008

Lemieszek Radosław

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

Anna Kwiatkowska

59/Logo/2008

Kuczmarska Amanda

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

Alina K…
60/Logo/2008

Pawlukiewicz Piotr

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

Wojtasik Bogumiła

61/Logo/2008

Jarzębińska Emilia

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szkolna 3

11 - 100 Lidzbark Warmiński

Alina K…
62/Logo/2008

Stępniak Szymon

Gimnazjum nr 38 im. M. Skłodowskiej - Curie

ul. Świętokrzyska 18 a 00 - 052 Warszawa

 
63/Logo/2008

Polly Bosworth

Gimnazjum nr 38 im. M. Skłodowskiej - Curie

ul. Świętokrzyska 18 a 00 - 052 Warszawa

 
64/Logo/2008

Supeł Jakub

Gimnazjum w Miedznie ul. Kościelna 15b

07 - 106 Miedzna

Ewa Nędza
65/Logo/2008

Grzelak Agata

Gimnazjum im. Ks. A. Fedorowicza

ul. 3 Maja 49

05 - 080 Izabelin

 
66/Logo/2008

Kierebińska Klaudia

Gimnazjum im. Ks. A. Fedorowicza

ul. 3 Maja 49

05 - 080 Izabelin

 
67/Logo/2008

Guzowska Sonia

Gimnazjum im. Ks. A. Fedorowicza

ul. 3 Maja 49

05 - 080 Izabelin

 
68/Logo/2008

Duszak Dorota

Gimnazjum im. Ks. A. Fedorowicza

ul. 3 Maja 49

05 - 080 Izabelin

 
69/Logo/2008

Jabłońska Anna

Gimnazjum im. Ks. A. Fedorowicza

ul. 3 Maja 49

05 - 080 Izabelin

 
70/Logo/2008

Kadzińska Luiza

Gimnazjum im. Ks. A. Fedorowicza

ul. 3 Maja 49

05 - 080 Izabelin

 
71/Logo/2008

Ziemińska Emilia

Gimnazjum im. Ks. A. Fedorowicza

ul. 3 Maja 49

05 - 080 Izabelin

 
72/Logo/2008

Kurkiewicz Maja

Gimnazjum im. Ks. A. Fedorowicza

ul. 3 Maja 49

05 - 080 Izabelin

 
73/Logo/2008

Kowbel Magdalena

Gimnazjum im. Ks. A. Fedorowicza

ul. 3 Maja 49

05 - 080 Izabelin

 
74/Logo/2008

Joanna Gieża

Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście"

ul. Dubois 5

50 - 208 Wrocław

Jadwiga Ukleja

75/Logo/2008

Karolina Winczuk

Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście"

ul. Dubois 5

50 - 208 Wrocław

Jadwiga Ukleja

76/Logo/2008

Justyna Michałowska

Publiczne Gimnazjum

ul. Łomżyńska 14

07 - 322 Nur

Dorota Fiertak

77/Logo/2008

Damian Wawere

Publiczne Gimnazjum

ul. Łomżyńska 14

07 - 322 Nur

Dorota Fiertak

78/Logo/2008

Katarzyna Majerczak

Publiczne Gimnazjum 3

ul. Czarnoleska 10

26 - 600 Radom

Honorata Krzysztofczyk

79/Logo/2008

Katarzyna Majerczak

Publiczne Gimnazjum 3

ul. Czarnoleska 10

26 - 600 Radom

Honorata Krzysztofczyk

80/Logo/2008

Zabijaka Marcin

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Publiczne Technikum Hotelarskie

ul. Poznańska 129/131 05 - 850 Ożarów Mazowiecki

Jadwiga Chylicka

81/Logo/2008

Angelika Gronek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Publiczne Technikum Hotelarskie

ul. Poznańska 129/131 05 - 850 Ożarów Mazowiecki

Jadwiga Chylicka

82/Logo/2008

Izabela Forysiak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Publiczne Technikum Hotelarskie

ul. Poznańska 129/131 05 - 850 Ożarów Mazowiecki

Jadwiga Chylicka

83/Logo/2008

Angelika Gronek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Publiczne Technikum Hotelarskie

ul. Poznańska 129/131 05 - 850 Ożarów Mazowiecki

Jadwiga Chylicka

84/Logo/2008

Magdalena Sołtys

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Publiczne Technikum Hotelarskie

ul. Poznańska 129/131 05 - 850 Ożarów Mazowiecki

Jadwiga Chylicka

85/Logo/2008

Karolina Dobrzyńska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Publiczne Technikum Hotelarskie

ul. Poznańska 129/131 05 - 850 Ożarów Mazowiecki

 
w dziale:
  1. Wyniki konkursu na projekt logotypu kampanii "Wybieram zdrowie"
  2. Zaproszenie na szkolenia: Kielce 17-18 09.2008 r.
  3. zaproszenie na szkolenie : Warszawa 4-5 września 2008r.
  4. KONKURS KONKURS KONKURS
  5. ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI NA WARSZTATY W KRAKOWIE I POZNANIU
  6. zaproszenie na szkolenie -Poznań 12-12 czerwca 2008
  7. zaproszenie na szkolenie - Kraków 5-6 czerwca 2008
  8. Porządek obrad spotkania informacyjnego realizowanego w ramach Kampanii informacyjno- promocyjnej "Wybieram zdrowie!"
  9. I. spotkanie informacyjne organizowane w ramach Kampanii informacyjno- promocyjnej "Wybieram zdrowie"
...
   
  1. strona glowna
  2. o nas
    1. o projekcie
      1. partnerzy
        1. wiadomości
          1. o zdrowiu
          2. prawo
          3. aktualności
        2. szkolenia
          1. materiały edukacyjne
            1. zeszyty edukacyjne
            2. plakaty
          2. ogłoszenia
            1. kontakt
              1. adres
              2. mail do koordynatora
            
                      ZALOGUJ SIĘ   :: INFORMACJE O SPONSORZE ::